kierownik działu planowania

Data publikacji: 2024-03-05

Firma: Final

Stanowisko: kierownik działu planowania

Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

Województwo: Śląskie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

  • organizacja pracy oraz monitoring efektywności zespołu planistów,
  • zapewnienie optymalnego wykorzystania mocy produkcyjnych oraz terminowej realizacji zamówień,
  • optymalizacja procesów planistycznych oraz poprawa efektywności dostępnych narzędzi, wspierających procesy planowania,
  • tworzenie oraz bieżący nadzór nad realizacją harmonogramów produkcji z uwzględnieniem optymalnego wykorzystania dostępnych zasobów,
  • definiowanie wskaźników efektywności, monitoring i raportowanie KPI w obszarze planowania,
  • współpraca w zakresie procesu prognozowania sprzedaży/obciążenia zasobów i planowania długoterminowego,
  • nadzór nad projektami od strony planowania,
  • bieżąca współpraca ze wszystkimi działami spółki, mającymi wpływ na proces planowana produkcji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub z obszaru inżynierii produkcji,
  • co najmniej 5-letnie doświadczenie w planowaniu produkcji w środowisku MTO oraz ETO,
  • doświadczenie uwzględniające działania ukierunkowane na standaryzację oraz optymalizację procesów planowania,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • znajomość działania systemów klasy MES i APS,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji,
  • wysokie zdolności analityczne wraz z umiejętnością stosowania narzędzi wspierających te działania,
  • kreatywność w pokonywaniu wyzwań procesowych, wdrażaniu usprawnień oraz inicjatywa w działaniu,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • umiejętność zarządzania pracą podległego zespołu, delegowania zadań oraz monitoring ich realizacji.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz przyjazną atmosferę,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • naukę języka angielskiego na platformie e-learning,
  • dodatkową prywatną opiekę zdrowotną,
  • dofinansowanie do karty Multisport.