kierowca operator wózków widłowych

Data publikacji: 2024-03-14

Firma: Salamander Window & Door Systems

Stanowisko: kierowca operator wózków widłowych

Miejscowość: Włocławek

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

  • pakowanie palet z profilami zgodnie z instrukcją pakowania,
  • operatywne wykonywanie wszystkich zadań w zakresie transportu wózkami widłowymi.

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT – warunek konieczny,
  • minimum roczne doświadczenie w pracy przy obsłudze wózka widłowego,
  • doświadczenie w pracy na produkcji – mile widziane,
  • zdolności manualne,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym/4-brygadowym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • mile widziane wykształcenie zawodowe.

Oferujemy:

  • rozwój w międzynarodowej organizacji,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • świadczenia z ZFŚS dla dzieci z okazji Dnia Dziecka,
  • dofinansowanie do zajęć sportowych, prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia,
  • program rekomendacji pracowników.