JR OKNA – serwisant okien PVC i aluminium

Data publikacji: 2022-09-02

Firma: JR OKNA

Stanowisko: serwisant okien PVC i aluminium

Miejscowość: Słupsk

Województwo: Pomorskie

Firma JR okna sp. z o. o. sp. k. ze Słupska – produkująca stolarkę okienną p
oszukuje:

SERWISANTA OKIEN PCV I ALUMINIUM

Oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę, w rozwijającej się firmie, mogącej dać dużo satysfakcji,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • wymiar pracy- pełny etat,
  • typ umowy- umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • świadczenia pracownicze zgodnie z kodeksem pracy,

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku związanym z serwisem i naprawą stolarki okiennej,
  • znajomość zagadnień z dziedziny stolarki otworowej,
  • wykształcenie min. zawodowe (mile widziane techniczne),
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • samodzielność oraz inicjatywa własna,
  • gotowość do pracy na wyjazdach (pn. – pt.) Polska, Europa
  • posiadanie czynnego prawo jazdy”B”

Opis stanowiska:

  • naprawa i serwisowanie okien u Klienta,
  • sporządzanie protokołów reklamacyjnych,
  • współpraca z działami firmy.

Prosimy o przysyłanie CV na biuro@jrokna.com, bądź pod telefonem 669 652 747 – Wojtek

O firmie

JR Okna

Producent