JR OKNA – kierownik kontroli jakości

Data publikacji: 2022-08-31

Firma: JR OKNA

Stanowisko: kierownik kontroli jakości

Miejscowość: Słupsk

Województwo: Pomorskie

Firma JR okna sp. z o. o. sp. k. produkująca stolarkę okienną poszukuje pracownika na stanowisko:

KIEROWNIK KONTROLI JAKOŚCI

Praca – Słupsk

Oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę, w rozwijającej się firmie, mogącej dać dużo satysfakcji,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • wymiar pracy- pełny etat,
  • typ umowy- umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • świadczenia pracownicze zgodnie z kodeksem pracy,

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, techniczne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • samodzielność oraz inicjatywa własna,
  • umiejętność organizacji pracy i kierowanie zespołem pracowników,

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie i doskonalenie systemu jakości,
  • zapewnienie odpowiedniej rejestracji, certyfikacji,
  • kontrola jakości dostaw towarów i materiałów od dostawców,
  • kontrola jakości wyrobów gotowych, kompletacji i wysyłek do klientów,
  • raportowanie wyników kontroli i niezgodności,
  • prowadzenie i archiwizacja dokumentacji z zakresu kontroli jakości,
  • kontakt z klientami,
  • monitorowanie oraz analiza jakościowa reklamacji,
  • współpraca z innymi działami firmy,
  • prowadzenie audytów

Prosimy o przesłanie CV na biuro@jrokna.com

O firmie

JR Okna

Producent