JEZIERSKI MARKOWE OKNA – specjalista ds. przygotowania produkcji

Data publikacji: 2021-12-22

Firma: JEZIERSKI MARKOWE OKNA

Stanowisko: specjalista ds. przygotowania produkcji

Miejscowość: Lekomin k. Zagnańska

Województwo: Świętokrzyskie

W związku z dynamicznym rozwojem firma JEZIERSKI Markowe Okna producent stolarki otworowej premium zatrudni osoby na stanowisko: Specjalista ds. przygotowania produkcji. Miejsce pracy: Lekomin

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie i aktualizacja bieżącego planu produkcji;
  • analiza wskaźników produkcyjnych i podejmowanie działań na wyznaczonym obszarze;
  • terminowe przygotowywanie i uruchamianie zleceń produkcyjnych;

Nasze wymagania:

  • wykształcenie techniczne (minimum średnie)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkującej stolarkę PCV – mile widziane
  • dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
  • samodzielność w działaniu
  • zdolności analityczne
  • umiejętność pracy w środowisku wymagającym decyzyjności pod presją czasu i wyniku
  • umiejętność pracy w zespole i pro-aktywna postawa

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość zdobycia doświadczenia, szkolenia;
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy biuro@jezierski.com.pl.

Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu bieżącej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )