JEZIERSKI MARKOWE OKNA – magazynier

Data publikacji: 2021-12-27

Firma: JEZIERSKI MARKOWE OKNA

Stanowisko: magazynier

Miejscowość: Lekomin

Województwo: Świętokrzyskie

W związku z dynamicznym rozwojem firma JEZIERSKI Markowe Okna producent stolarki otworowej premium zatrudni osoby na stanowisko: MAGAZYNIERA. Miejsce pracy: Lekomin.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zapasami magazynowymi,
  • organizowanie własnej pracy,
  • przyjmowanie towarów do magazynu,
  • jakościowy oraz ilościowy odbiór towaru,
  • składowanie i właściwe przechowywanie magazynowanego towaru,

Nasze wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe;
  • wysoka jakość wykonywanych prac;
  • odpowiedzialność, rzetelność, uczciwość;
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych;
  • mile widziane prawo jazdy kategorii C;

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość zdobycia doświadczenia, szkolenia;
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy biuro@jezierski.com.pl.

Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu bieżącej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )