JARBETAL – technolog konstrukcji aluminiowych

Data publikacji: 2020-04-18

Firma: JARBETAL

Stanowisko: technolog konstrukcji aluminiowych

Miejscowość: Pruszków

Województwo: Mazowieckie

Branża: Producent

Opis stanowiska:

-ofertowanie, opracowywanie dokumentacji produkcyjnej, zamawianie towaru,

-wprowadzanie zmian w dokumentacji technologicznej,

-wykonywanie dokumentacji wykonawczej ,

-rozwój istniejących rozwiązań technologicznych oraz wprowadzenie nowych technologii, innowacji, usprawnień,

-wykonywanie kalkulacji materiałów dla nietypowych rozwiązań ,

-współpraca z działem handlowym, produkcją,

Wymagania:

-Doświadczenie na podobnym stanowisku dużym zakładzie stolarki aluminiowej,

-Znajomość programów AutoCad /Orgadata /Logikal,

-Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań technicznych,

-Osoba dynamiczna, zorganizowana, potrafiąca podejmować decyzję nastawiona na realizację określonych celów,

-prawo jazdy KAT B ,

Oferujemy:

-Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem uzależnionym od posiadanych kompetencji

-Pracę w stabilnej firmie,