inżynier w dziale R&D

Data publikacji: 2024-01-25

Firma: Dobroplast

Stanowisko: inżynier w dziale R&D

Miejscowość: Stary Laskowiec

Województwo: Podlaskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • rozwój produktu w grupie produktów drzwi (ALU i PVC),
  • wdrażanie i adaptacja produktów dostawców systemów,
  • interfejs RD w zakładzie produkcyjnym (ogólny interfejs w zakładzie dla drzwi ALU i PVC),
  • wsparcie produkcji w zakładzie produkcyjnym,
  • analiza i ciągłe doskonalenie istniejących procesów i dokumentacji produktowej,
  • współpraca z programistami RD, pracownikami produkcyjnymi i kierownikami przy wdrażaniu zmian na linii produkcyjnej,
  • utrzymanie produktu, uzupełnienia, przetwarzanie żądań zmian,
  • kierowanie projektami rozwojowymi w obszarze drzwi wejściowych (np. przeróbka zamków),
  • analiza trendów rynkowych i branżowych w celu opracowania innowacyjnych produktów do drzwi wejściowych,
  • przeprowadzanie testów wewnętrznych i zewnętrznych w celu uzyskania wymaganych na rynku certyfikatów we współpracy z centrum testowym,
  • ścisła współpraca z działem jakości i produkcji, aby zapewnić, że produkty spełniają ustalone standardy,
  • uruchomienie produkcji, wsparcie serii pilotażowych, szkolenie kadry produkcyjnej,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej dla sprzedaży, zaopatrzenia, produkcji i danych podstawowych we współpracy z centrum dokumentacji.

Wymagania:

  • znajomość konstrukcji z materiałów PVC, aluminium, szkła i stali,
  • znajomość CAD (2D i 3D),
  • umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów,
  • otwartość umysłu,
  • analityczny i systematyczny sposób pracy,
  • wysoka niezawodność i dokładność,
  • niezależny sposób pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • inżynier technologii tworzyw sztucznych, technologii drewna, budownictwa elewacyjnego,
  • konstrukcje metalowe lub inżynieria budowlana,
  • doświadczenie w pracy przy opracowywaniu produktów w zakresie komponentów budowlanych,
  • biegła znajomość języka niemieckiego, znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • bezpłatny dojazd z Zambrowa, Białegostoku, Ostrowi Mazowieckiej i Łomży,
  • świadczenia socjalne z Funduszu Świadczeń Socjalnych (ZFŚS),
  • umowa o pracę na pełen etat,
  • stała pensja,
  • długoterminowa współpraca,
  • dodatkowe korzyści wynikające z uczestnictwa w Medicover Sport
  • nauka i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku.