Inżynier utrzymania ruchu

Data publikacji: 2019-05-13

Firma: Press Glass

Stanowisko: Inżynier utrzymania ruchu

Miejscowość: Radomsko

Województwo: Łódzkie

Branża: Producent

Wierzymy, że wszystko co robimy przyczynia się do rozwoju naszych pracowników i partnerów biznesowych. Budujemy organizację, której największą siłą są ludzie. Sposób w jaki działamy uczynił nas europejskim liderem w przetwarzaniu szkła dla budownictwa.

Twoje zadania:

  • zarządzanie oprogramowaniem klasy CMMS w grupie
  • tworzenie raportów KPI w utrzymaniu ruchu oraz rekomendowanie zadań doskonalących
  • optymalizacja gospodarki magazynowej i materiałowej
  • analiza i optymalizacja zużycia mediów oraz proponowanie rozwiązań zwiększających energetyczną efektywność przedsiębiorstwa
  • zarządzanie dokumentacją maszyn i obiektów
  • systemowe rozwiązywanie problemów oraz implementacja rozwiązań w grupie
  • współtworzenie i aktualizacja planów przeglądów konserwacji i remontów oraz autonomicznego utrzymania ruchu
  • zgłaszanie i realizacja pomysłów wspierających osiąganie optymalnej efektywności maszyn oraz poprawa bezpieczeństwa pracy

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe w kierunkach: elektrotechnika, energetyka, automatyka, mechatronika lub pokrewne
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy, inicjatywa w działaniu i nastawienie na współpracę
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem dodatkowym
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Z nami zyskasz:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia zdrowotnego
  • prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę
  • system kafeteryjny MyBenefit
  • realny wpływ na organizację pracy poprzez możliwość udziału w wewnętrznych grupach projektowych
  • dostęp do biblioteki wiedzy biznesowej i branżowej
  • uczestnictwo w szkoleniach
  • szansę zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku

Aplikacje kierowane poprzez poniższy formularz:

O firmie

Press Glass

Dostawca