inżynier rozwoju produktu

Data publikacji: 2023-12-13

Firma: Anwis

Stanowisko: inżynier rozwoju produktu

Miejscowość: Włocławek

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

  • przygotowywanie i realizacja w programach 3D procesów konstrukcyjnych/projektowych związanych z nowymi oraz istniejącymi produktami;
  • tworzenie szczegółowej dokumentacji konstrukcyjnej 2D i 3D;
  • prowadzenie rozmów z dostawcami narzędzi w zakresie technicznym oraz kosztowym;
  • udział w procesie wdrażania nowych produktów w tym fachowe wsparcie działów produkcji, jakości oraz product managementu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziani absolwenci kierunku Mechanika i Budowa Maszyn);
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku np. konstruktora;
  • dobra znajomość programu CAD (preferowany Solid Edge);
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • dobra obsługa pakietu MS Office (szczególnie Excel);
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (minimum B2);
  • otwartość na wyzwania, kreatywności;
  • umiejętność analitycznego myślenia, łatwość reagowania na problemy związane z funkcjonowaniem produktu.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • umowę o pracę na pełny etat, od poniedziałku do piątku;
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premię regulaminową;
  • dodatkowe świadczenia z ZFŚS;
  • ubezpieczenie na życie;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • dofinansowanie karty Multisport;
  • Pracownicze Plany Kapitałowe;
  • zniżki na firmowe produkty;
  • szkolenia i wsparcie w trakcie pracy;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • inicjatywy dobroczynne.