inżynier rozwoju produktu

Data publikacji: 2024-10-18

Firma: Roto Okna Dachowe

Stanowisko: inżynier rozwoju produktu

Miejscowość: Lubartów

Województwo: Lubelskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • aktywny udział w projektach wdrożeniowych i rozwojowych nowych i istniejących produktów Roto, na wszystkich etapach od koncepcji do wdrożenia,
  • przygotowywanie prototypów, testowanie, weryfikacja i walidacja z klientami,
  • współpraca ze wszystkimi procesami w firmie, lokalnie, międzynarodowo oraz z zewnętrznymi kontrahentami,
  • praca i nadzór nad dokumentacją techniczną 2D/3D,
  • implementacja oraz wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi do rozwiązywania problemów,
  • poszukiwania nowych, innowacyjnych rozwiązań także przy wykorzystaniu AI i projektowania generatywnego.

Wymagania:

  • doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień konstrukcyjnych; projektowanie części,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość narzędzi do analizy ryzyka, FMEA,
  • umiejętność modelowania 3D,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację,
  • znajomość O365, Excel, PowerPoint, Planner itp.,
  • analityczne myślenie,
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w projektach i/lub zarządzaniu projektami.

Oferujemy:

  • rozwój zawodowy w strukturach międzynarodowych, współpraca z zagranicznymi kontrahentami,
  • możliwość zaangażowania się w ambitne i odpowiedzialne projekty,
  • atrakcyjna merytorycznie praca w miłym i doświadczonym zespole,
  • dobrze zaplanowany onboarding ,
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy, systemy ERP, nowe technologie optymalizujące procesy,
  • Akademia Roto – profesjonalna platforma z ofertą szkoleń gwarantująca rozwój osobisty i zawodowy,
  • kursy językowe na różnych poziomach dostępne na platformie językowej, zajęcia z native speakerami,
  • prywatna opieka medyczna,
  • karta Medicover Sport,
  • elastyczny czas pracy,
  • stołówka pracownicza – codziennie świeże dania do wyboru.