inżynier rozwoju produktów elektrycznych

Data publikacji: 2023-12-05

Firma: Roto Okna Dachowe

Stanowisko: inżynier rozwoju produktów elektrycznych

Miejscowość: Lubartów

Województwo: Lubelskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • aktywny udział w projektach wdrożeniowych i rozwojowych nowych i istniejących produktów Roto, na wszystkich etapach od koncepcji do wdrożenia;
  • przygotowywanie prototypów, testowanie, weryfikacja i walidacja z klientami;
  • współpraca ze wszystkimi procesami w firmie, lokalnie, międzynarodowo oraz z zewnętrznymi kontrahentami;
  • praca i nadzór nad dokumentacją techniczną;
  • poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań z zakresu automatyzacji i elektryfikacji produktów;
  • implementacja oraz wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi do rozwiązywania problemów i poszukiwania nowych rozwiązań, w tym AI.

Wymagania:

  • doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku min. 2 lata w zespole międzynarodowym;
  • znajomość zagadnień z zakresu elektroniki i mechatroniki;
  • doświadczenie w zakresie integracji automatyzacji w różnych produktach i rozwiązaniach;
  • wykształcenie wyższe techniczne elektronika, mechatronika;
  • znajomość narzędzi do analizy ryzyka, FMEA;
  • umiejętność modelowania 3D;
  • doświadczenie w pracy w projektach i/lub zarządzaniu projektami;
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację;
  • znajomość O365, Excel, PowerPoint, Planner, Forms, PowerApp itp.;
  • analityczne myślenie;
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • rozwój zawodowy w strukturach międzynarodowych, współpraca z naszymi partnerami w spółkach zagranicznych;
  • możliwość zaangażowania się w ambitne i odpowiedzialne projekty;
  • atrakcyjna merytorycznie praca w miłym i doświadczonym zespole;
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy, systemy ERP, nowe technologie optymalizujące procesy;
  • Akademia Roto – profesjonalna platforma z ofertą szkoleń gwarantująca rozwój osobisty i zawodowy;
  • kursy językowe na różnych poziomach dostępne na platformie językowej, zajęcia z native speakerami;
  • prywatna opieka medyczna;
  • karta Medicover Sport;
  • praca zdalna hybrydowo;
  • elastyczny czas pracy;
  • stołówka pracownicza.