inżynier rozruchu

Data publikacji: 2024-03-26

Firma: Homag

Stanowisko: inżynier rozruchu

Miejscowość: Poznań

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • po dokładnym i profesjonalnym wprowadzeniu przez mentora przeprowadzisz testy rozruchowe i akceptacyjne wszystkich przemysłowych systemów i instalacji oczyszczania powietrza wywiewanego na całym świecie,
  • będziesz odpowiedzialny za bezpieczne, bezbłędne technicznie i terminowe uruchomienie oraz odbiór całego systemu,
  • przeprowadzisz wszelkie niezbędne prace dostosowawcze, optymalizację procesów, optymalizację sterowników i rejestrację metrologiczną parametrów systemu, w tym pomiary emisji,
  • jesteś pierwszą osobą kontaktową dla naszych klientów na miejscu.

Wymagania:

  • ukończone wykształcenie techniczne (technik lub dyplom z inżynierii procesowej, inżynierii mechanicznej, technologii automatyki, mechatroniki lub kwalifikacje porównywalne),
  • znasz Siemens STEP 7/TIA i WinCC,
  • interesują cię produkty cyfrowe (kontrola aplikacji, VR, analiza danych),
  • aby wspierać nas w Niemczech i za granicą, musisz być gotowy do podróży i posiadać dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na potrzeby komunikacji międzynarodowej,
  • znajomość palników gazowych, olejowych i technologii pomiarowej będzie dodatkowym atutem.