Inżynier planowania produkcji

Data publikacji: 2019-05-15

Firma: PRESS GLASS

Stanowisko: Inżynier planowania produkcji

Miejscowość: Radomsko

Województwo: Łódzkie

Branża: Dostawca

Wierzymy, że wszystko co robimy przyczynia się do rozwoju naszych pracowników i partnerów biznesowych. Budujemy organizację, której największą siłą są ludzie. Sposób w jaki działamy uczynił nas europejskim liderem w przetwarzaniu szkła dla budownictwa.

Twoje zadania:

  • projektowanie nowych technologii i wdrażanie ich w obszarze planowania produkcji
  • udział w projektach optymalizujących procesy
  • prowadzanie szczegółowej dokumentacji technicznej
  • wsparcie wdrażania kultury Lean w organizacji
  • analiza działalności pracy Działu pod kątem ergonomii oraz projektowanie, prezentowanie i wdrażanie zmian

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • doświadczenie w usprawnianiu i optymalizacji procesów produkcji oraz jego planowania
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point)

Z nami zyskasz:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia zdrowotnego
  • prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę
  • system kafeteryjny MyBenefit
  • realny wpływ na organizację pracy poprzez możliwość udziału w wewnętrznych grupach projektowych
  • dostęp do biblioteki wiedzy biznesowej i branżowej
  • uczestnictwo w szkoleniach
  • szansę zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku

Aplikacje prosimy kierować poprzez poniższy formularz:

O firmie

Press Glass

Dostawca