inżynier automatyk

Data publikacji: 2023-12-18

Firma: Velux

Stanowisko: inżynier automatyk

Miejscowość: Warszawa

Województwo: Mazowieckie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

  • wsparcie działu produkcji i utrzymania ruchu w rozwiązywaniu problemów związanych z przebiegiem procesów produkcyjnych oraz naprawy maszyn;
  • nadzór i optymalizacja procesów produkcyjnych w podległym obszarze;
  • nadzór i aktualizacja dokumentacji technicznej i procesowej;
  • udział w projektach transferowych i instalacjach nowych maszyn produkcyjnych.

Wymagania:

  • umiejętność programowania i diagnozowania sterowników PLC Siemens S7, napędów Siemens Sinamics i Simotion, parametryzowania falowników oraz czytania schematów elektrycznych (warunek konieczny);
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: automatyka przemysłowa, automatyka i robotyka, elektronika, mechatronika lub elektrotechnika);
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu automatyki i elektryki;
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i znajomość oprogramowania AutoCAD;
  • uprawnienia SEP do 1 kV;
  • znajomość sieci przemysłowych Profibus i Profinet;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie (min. poziom B2);
  • znajomość maszyn firm Weinig, SCM, Paul oraz sterowników Beckhoff, Schneider Electric będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy:

  • konstruktywna współpraca oparta na zaufaniu i szacunku dla pracownika;
  • roczna premia zależna od wyników;
  • prywatna opieka medyczna, Ubezpieczenie na życie, Multisport;
  • Fundusz Socjalny – np. prezenty świąteczne dla pracowników i ich dzieci;
  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE) finansowany w całości przez pracodawcę (3,5%);
  • możliwości rozwoju zawodowego dopasowane do indywidualnych potrzeb: szkolenia, dofinansowanie studiów;
  • dofinansowanie półkolonii letnich dla dzieci pracowników;
  • wsparcie Fundacji Pracowniczej.