INVADO – specjalista ds. wdrożenia SAP

Data publikacji: 2021-02-05

Firma: INVADO

Stanowisko: specjalista ds. wdrożenia systemu SAP

Miejscowość: Lubliniec

Województwo: Śląskie

Branża: Producent

ZADANIA

Udział w procesie modelowania konfiguratora wariantów (SAP VC)oraz w procesie zapewniania spójności danych SAP.
Programowanie zależności wynikających ze struktury oferowanych produktów.
Zapewnienie spójności danych w systemie SAP.
Utrzymanie aktualnej konfiguracji produktu i master data w systemie SAP.
Udział w procesie wdrażania systemu SAP4/HANA.

WYMAGANIA

Wykształcenie techniczne.
Znajomość zagadnienia – programowanie (obiektowe)- mile widziane,
Gotowość do nauki modelowania zależności w SAP ( VC),
Gotowość do rozwoju w obszarze modelowania VC / SAP,
Znajomość SAP – mile widziana.
Otwarty umysł i umiejętność kreatywnego myślenia,
Dokładność, dociekliwość,
Umiejętność pracy pod presją czasu,
Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego na poziomie B2 – warunek konieczny.

OFERUJEMY

Możliwość nauki od 'zera’ modelowania w systemie SAP ( VC)
Możliwość nauki od 'zera’ modelowania w systemie SAP VC,
Uczestnictwo w międzynarodowym projekcie wdrażania SAP,
Stabilność zatrudnienia: największy eksporter drzwi wewnętrznych na rynku polskim,
Firma z tradycjami i doświadczeniem: od ponad 25 lat na rynku polskim,
Międzynarodowe przedsiębiorstwo w Grupie Arbonia AG stawiające na rozwój pracownika w ramach struktur firmy,
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny,
Program rekomendacji pracowniczej.