INVADO – specjalista ds. planowania materiałowego

Data publikacji: 2020-06-08

Firma: INVADO

Stanowisko: specjalista ds. planowania materiałowego

Miejscowość: Dzielna k.Częstochowy

Województwo: Śląskie

Branża: Producent

GŁÓWNE ZADANIA

Wywołanie i koordynacja dostaw materiałów do produkcji.
Zamawianie materiałów podstawowych oraz kontrola zamówień.
Negocjacje z dostawcami – ustalanie terminów dostaw, priorytetów.
Rozwiązywanie problemów związanych z dostępnością materiałów.
Poszukiwanie substytutów materiałów.

WYMAGANIA

Wykształcenie średnie, mile widziane wykształcenie wyższe.
Doświadczenie zawodowe w dziale planowania materiałowego lub zaopatrzenia.
Znajomość SAP – mile widziana.
Komunikatywność oraz nastawienie na współpracę w grupie.
Sumienność, rzetelność i dokładność.
Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym.

OFERUJEMY

Stabilność zatrudnienia: największy eksporter drzwi wewnętrznych na rynku polskim.
Firma z tradycjami i doświadczeniem: od ponad 25 lat na rynku polskim.
Międzynarodowe przedsiębiorstwo w Grupie Arbonia AG stawiające na rozwój pracownika w ramach struktur firmy.
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny.
Środowisko pracy doceniające różnorodność.