INTERNO – specjalista ds. sprzedaży

Data publikacji: 2020-08-31

Firma: INTERNO

Stanowisko: specjalista ds. sprzedaży

Miejscowość: Warszawa

Województwo: Mazowieckie

Branża: ​​Dystrybutor

Zadania:

obsługa klientów firmy w specjalistycznym salonie wykończenia wnętrz: prezentacja, negocjacje oraz sprzedaż produktu
doradztwo techniczne
nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z inwestorami, wykonawcami, projektantami i dostawcami
zarządzanie realizacją kontraktów w zakresie drzwi i pozostałych produktów z oferty firmy
składanie zamówień i ofertowanie
przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji

wynagrodzenie zawsze na czas
gwarancje stabilnego zatrudnienia
możliwość zakupu asortymentu sklepu na własny użytek z wysokim rabatem
stacjonarną, ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie
atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
otwartość i łatwość w nawiązywaniu i budowaniu długotrwałych relacji z klientem
doskonała organizacja pracy
wykształcenie średnie lub wyższe
wysoka kultura osobista
mile widziane doświadczenie w sprzedaży związanej z branżą drzwi
umiejętność pracy w zespole
umiejętności negocjacyjne
umiejętności obsługi komputera: pakiet MS office, program sprzedażowo-magazynowy wf-mag, poczta Outlook

umowa o pracę, wynagrodzenie netto min. 4000 zł