informatyk – specjalista ds. systemów IT

Data publikacji: 2023-11-14

Firma: Aluplast

Stanowisko: informatyk - specjalista ds. systemów IT

Miejscowość: Poznań

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Dostawca

Miejsce pracy: Poznań/Nagradowice

Zadania:

  • utrzymanie systemu ERP oraz dodatkowego oprogramowania;
  • tworzenie raportów oraz rozwiązań informatycznych dla organizacji;
  • tworzenie i rozszerzenie funkcjonalności systemów informatycznych oraz aplikacji;
  • tworzenie zapytań SQL;
  • rozwiązywanie problemów związanych z aplikacjami, takimi jak błędy, awarie czy problemy z wydajnością;
  • współpraca z zespołami programistycznymi i innymi działami firmy w celu rozwiązywania problemów związanych z aplikacjami;
  • szkolenie użytkowników.

Wymagania:

  • min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku administratora aplikacji lub systemów IT;
  • znajomość baz danych MS SQL;
  • umiejętność rozwiązywania problemów związanych z aplikacjami i zdolności do pracy pod presją czasu;
  • wiedza z zakresu zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji;
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność oraz zdolności organizacyjne;
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie -na poziomie min. A2;
  • mile widziane znajomość oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem np. cdn xl, optima.

Korzyści:

  • ubezpieczenie na życie;
  • pakiet medyczny;
  • kursy językowe;
  • wsparcie finansowe;
  • kursy kwalifikacyjne;
  • karnety sportowe;
  • piknik firmowy;
  • brak dress code’u.