HOSTEN – przedstawiciel handlowy

Data publikacji: 2023-07-19

Firma: HOSTEN

Stanowisko: przedstawiciel handlowy

Miejscowość: Radom

Województwo: Mazowieckie

Branża: Producent

Oferujemy:

Ambitną pracę pełną wyzwań w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Premie wprost proporcjonalne do wyników pracy
Przejrzyste warunki premiowania wyników pracy
Zatrudnienie na pełen etat
Narzędzia potrzebne do wykonywania obowiązków służbowych
Miłą atmosferę

Opis stanowiska:

Sprzedaż nowoczesnej rolety zewnętrznej Vegas Prime
Pozyskiwanie nowych klientów: praca w terenie (+ praca w biurze w Radomiu)
Analiza sprzedaży i rynku
Przygotowywanie raportów handlowych
Przygotowywanie tygodniowych i miesięcznych planów działań handlowych i marketingowych
Bieżąca obsługa klientów, kontrola nad płatnościami klientów
Prowadzenie bazy danych klientów
Sporządzanie ofert, wycen, zamówień
Nadzorowanie procesu realizacji zamówień

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku- WARUNEK NIEZBĘDNY
Znajomość branży budowlanej, okiennej bądź osłonowej
Dyspozycyjność (praca w terenie, bardzo częste wyjazdy służbowe)
Organizacja pracy na bardzo wysokim poziomie, dynamizm i samodzielność w działaniu
Biegła umiejętność obsługi urządzeń biurowych oraz obsługi komputera
Wysoka kultura osobista i komunikatywność
Rozwinięte umiejętności interpersonalne
Wykształcenie wyższe (mile widziane)
Aktualne prawo jazdy kat. B