Grupa VELUX – trener trenerów TWI

Data publikacji: 2022-05-16

Firma: Grupa VELUX

Stanowisko: trener trenerów TWI

Miejscowość: Namysłów

Województwo: Opolskie

Branża: Producent

Jakie będą Twoje zadania?

Prowadzenie szkoleń Trenerów TWI
Weryfikacja nabytej wiedzy i umiejętności szkolonych pracowników
Nadzór nad prowadzeniem szkoleń zgodnie z metodologią TWI
Nadzór nad tworzeniem Arkuszy Podziału Pracy zgodnie z metodyką TWI
Monitorowanie rozwoju kompetencji pracowników
Promowanie postawy ukierunkowanej na rozwój zawodowy

Kogo szukamy?

Kandydatów ze znajomością zagadnień TWI
Osób z umiejętnością obsługi komputera i znajomością pakietu MS Office
Pracowników o bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności planowania
Kandydatów o wysoko rozwiniętych zdolnościach komunikacyjnych i umiejętności pracy w zespole
Zaangażowanych i kierujących się chęcią rozwoju pracowników
Kandydatów wykazujących się samodzielnością, sumiennością i terminowością
Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy?

Wynagrodzenie na start wraz z premią: od 5550 zł brutto do 6950 zł brutto (w zależności od doświadczenia i kwalifikacji )
Pierwsza umowa na 2 lata, druga na czas nieokreślony
Pakiet dodatkowych korzyści, dla Ciebie i Twoich bliskich (dofinansowanie posiłków, codziennie świeży owoc, prezenty na święta, nagrody stażowe, karnety sportowe, dodatki finansowe w związku ze ślubem pracownika i narodzinami dzieci, i wiele innych benefitów)
Ubezpieczenie na życie i dodatkową opiekę medyczną
Fundusz Emerytalny w całości opłacany przez pracodawcę
Indywidualne ścieżki rozwoju umożliwiające szybki awans i wzrost wynagrodzenia
Wsparcie i doświadczenie kompetentnego zespołu podczas procesu wdrożenia
Zatrudnienie w stabilnej finansowo firmie, będącej w fazie dużego wzrostu i działającej zgodnie z poszanowaniem Prawa pracy i praw pracowniczych
Praca maksymalnie na 3 zmiany – nie mamy czterobrygadówki
Bezpieczne środowisko pracy