Grupa SOLO – regionalny kierownik sprzedaży

Data publikacji: 2019-12-23

Firma: Grupa SOLO

Stanowisko: regionalny kierownik sprzedaży

Miejscowość: Stalowa Wola

Województwo: Łódzkie, Mazowieckie

Branża: Producent

Oferujemy:

Wsparcie opiekuna na czas wdrożenia do pracy
Narzędzia niezbędne do wykonywania zadań
Stałe warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
Podstawę + premię i prowizję uzależnioną od wyników pracy
Pracę w przyjaznym zespole
Szeroką ofertę szkoleń umożliwiających zdobywanie nowych kompetencji

Zakres obowiązków:

Zarządzanie istniejącą siecią sprzedaży dealerską
Akwizycja nowych partnerów biznesowych
Realizacja planów sprzedażowych i jakościowych
Koordynowanie akcji marketingowych
Wsparcie szkoleniowe i techniczne partnerów biznesowych
Kształtowanie pozytywnego wizerunku firm

Wymagania:

Doświadczenia w sprzedaży w branży budowlanej
Wysokiej orientacji na wynik
Bardzo dobrych umiejętności organizacyjnych i zarządzania czasem pracy
Umiejętności sprzedażowych, negocjacyjnych oraz analitycznych
Efektywności w budowaniu długotrwałych relacji biznesowych
Wykształcenia minimum średniego
Prawa jazdy kat. B