GLASS-System – konstruktor/ projektant systemów aluminiowych

Data publikacji: 2023-03-13

Firma: GLASS-System

Stanowisko: konstruktor/ projektant systemów aluminiowych

Miejscowość: Warszawa

Województwo: Mazowieckie

Branża: Producent

Zakres obowiązków:

• Prowadzenie projektów w zakresie rozwoju nowych i istniejących produktów
• Koordynacja procesów rozwojowych produktu oraz ścisła współpraca z pozostałymi działami w tym zakresie
• Ustalanie harmonogramu rozwoju produktu oraz weryfikacja jego realizacji
• Opracowywanie detali technicznych nowych produktów
• Projektowanie profili aluminiowych oraz z tworzyw sztucznych oraz akcesoriów
• Współpraca z podwykonawcami przy wdrożeniu opracowywanych rozwiązań
• Poszukiwanie i wprowadzanie rozwiązań konstrukcyjnych w istniejących produktach związanych z poprawą jakości oraz redukcją kosztów
• Analiza konkurencji pod względem oferowanych rozwiązań technicznych
• Analiza rynku pod względem potencjalnego zapotrzebowania na nowe rozwiązania produktowe
• Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla komponentów oraz gotowego produktu – zarządzanie dokumentacją
• Modelowanie w środowisku 2D i 3D.
• Wsparcie techniczne dla produkcji i innych procesów.
• Nadzór technologiczny nad procesem testowania zgodnie z dokumentacją techniczną.
• Wsparcie w zakresie opracowywania i rozwoju własnych oraz doboru zewnętrznych narzędzi informatycznych wspierających procesy realizowane przez Działy Konstrukcyjny, Badań i Rozwoju oraz Techniczny
• Wsparcie Działu Marketingu i Działu Sprzedaży w opracowaniu materiałów sprzedażowych i promujących produkty.

Oczekiwania:

• Pasja w tworzeniu nowych rozwiązań konstrukcyjnych
• Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: budownictwo, mechanika, mechatronika, budowa maszyn
• Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej lub pokrewnej
• Zdolności konstrukcyjne, wyobraźnia przestrzenna, kreatywność, odpowiedzialność, samodzielność w działaniu
• Bardzo dobra znajomość programów AutoCad, Inventor
• Wiedza w zakresie technologii materiałów stosownych w wyrobach budowlanych, elementach architektury aluminiowo-szklanej
• Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• Zatrudnienie na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji i statusie CBR
• Interesującą i zróżnicowaną pracę w młodej, dynamicznie rozwijającej się, innowacyjnej firmie
• Przyjazną atmosferę pracy
• Możliwość rozwijania kompetencji, refinansowanie szkoleń
• Benefity (Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)