GERDA – regionalny kierownik sprzedaży

Data publikacji: 2022-02-02

Firma: GERDA

Stanowisko: regionalny kierownik sprzedaży

Miejscowość: Sokołów k. W-wy

Województwo: Mazowieckie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w powierzonym regionie (cała Polska)
Budowanie dobrych relacji i długofalowej współpracy z klientami
Obsługa partnerów handlowych w zakresie sprzedaży stolarki aluminiowej (okna, drzwi, fasady aluminiowe)
Doradztwo handlowe oraz techniczne w zakresie oferowanych produktów
Prowadzenie negocjacji handlowych oraz zawieranie umów z klientami
Współpraca z innymi działami firmy odpowiedzialnymi za proces realizacji zamówień
Udział w działaniach marketingowych i targach handlowych
Sporządzanie raportów z działań w powierzonym regionie oraz prowadzenie dokumentacji dotyczącej współpracy z klientami

Wymagania:

Doświadczenie pracy w branży stolarki otworowej – warunek konieczny;
Umiejętność organizacji pracy własnej i samodzielność w działaniu
Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych oraz budowania i utrzymywania relacji z klientami
Nastawienie na realizację wyznaczonych celów
Gotowość do pracy mobilnej w terenie
Umiejętność pracy w zespole
Znajomość pakietu Ms Office
Prawo jazdy kat. B

Wybranym kandydatom oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej polskiej firmie
Pracę w młodym dynamicznym zespole
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy powiązany z osiągniętymi wynikami
Możliwość rozwoju zawodowego oraz pakiet szkoleń
Pracę z nowoczesnymi produktami i rozwiązaniami technicznymi
Dofinansowanie do karty sportowej i inne benefity
Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, laptop)