GEALAN – kierownik regionu sprzedaży

Data publikacji: 2021-02-01

Firma: GEALAN

Stanowisko: kierownik regionu sprzedaży

Miejscowość: Rzgów

Województwo: Łódzkie

Branża: Dostawca

obszar: Polska Zachodnia

Główne zadania na stanowisku:

Realizacja planów sprzedażowych;
Negocjowanie warunków handlowych;
Budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami;
Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów;
Efektywne planowanie, przygotowywanie, przeprowadzanie i późniejsza analiza wizyt u klientów.

Wprowadzanie nowych produktów na rynek;

Przeprowadzanie szkoleń dla klienta;
Opracowywanie raportów i analiz sprzedaży na zlecenie przełożonego;
Współpraca z innymi działami firmy w zakresie przygotowywania działań sprzedażowych i marketingowych.

Oferujemy:

Umowę o pracę;
Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy;
Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o międzynarodowych standardach pracy;
Niezbędne narzędzia do wykonywanej pracy (w tym samochód służbowy);
Pracę w systemie home office;
Szkolenia merytoryczne;
Przyjazną atmosferę pracy.

Od kandydata oczekujemy:

Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku we współpracy z klientami B2B;
Bardzo dobrej umiejętności planowania i organizowania pracy własnej;
Wysokiego poziomu motywacji wewnętrznej, zorientowanie na realizację celów;
Zdolności do tworzenia i rozwijania kontaktów biznesowych;
Bardzo dobrej obsługi komputera (pakiet Office), mile widziane doświadczenie w pracy z systemami CRM;
Prawo jazdy kat. B;
Gotowości do częstych wyjazdów służbowych.