FILPLAST – lider obszaru produkcyjnego w dziale spedycji

Data publikacji: 2023-03-10

Firma: FILPLAST

Stanowisko: lider obszaru produkcyjnego w dziale spedycji

Miejscowość: Głogówek

Województwo: Opolskie

Branża: Producent

Czego oczekujemy

umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,
umiejętność obsługi suwnicy, uprawnienia będą dodatkowym atutem,
doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej,
brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,
dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym,
2-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania grupą pracowników,
uprawnienia na wózek widłowy będą dodatkowym atutem.

Twoje obowiązki

przygotowanie i zabezpieczenie towaru do wysyłki zgodnie ze standardami firmy,
kontrola jakości produktu,
sprawdzanie stanu technicznego stojaków,
organizacja pracy podległego zespołu,
raportowanie wyników do przełożonych,
weryfikacja wykonania celu pakowania towaru,
wdrażanie i szkolenie nowych pracowników,
obsługa systemu produkcyjnego.

Co oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od zaangażowania i efektywności,
możliwość rozwoju zawodowego,
możliwość korzystania z funduszu socjalnego,
prywatna opieka medyczna,
możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz skorzystania z pakietów sportowych.