FILPLAST – koordynator projektów online

Data publikacji: 2021-03-02

Firma: FILPLAST

Stanowisko: koordynator projektów online

Miejscowość: Głogówek

Województwo: Opolskie

Branża: Producent

Czego oczekujemy

• Doświadczenia w budowaniu strategii, zarządzaniu
• Znajomość technik prowadzenia kampanii wspierających wzrost sprzedaży w kanale e-commerce
• Znajomość dobrych praktyk UX, UI, MA oraz funnel acceleration
• Koncentracja na wyniku
• Umiejętność pracy na danych, ich analizowaniu i wyciąganiu wniosków
• Wiedza w zakresie procesów i technologii tworzenia aplikacji webowych
• Wiedza z zakresu aktualnych trendów rynkowych w branży e-commerce i Digital marketingu
• Umiejętność wykorzystania narzędzi Google Anallytics, Google AdWords, SEO/SEM

Twoje obowiązki

• Zarządzanie i rozwijanie sklepu internetowego z uwzględnieniem KPI sprzedażowych, analizy sprzedaży i retencji danych
• Wdrażanie nowych rozwiązań oraz potrzebnych zmian w projekcie i modelu atrybucji
• Współtworzenie ścieżek klientów i ich optymalizacja pod konwersję na sprzedaż oraz utrzymanie klienta
• Bieżąca analiza zmieniających się trendów w obszarze e-commerce
• Aktualizowanie oferty produktowej, wdrażanie do sprzedaży nowości rynkowych
• Zarządzanie pracą osób odpowiedzialnych za techniczną obsługę sklepu internetowego i zamawianie produktów
• Raportowanie wyników sprzedaży

Co oferujemy

• Umowę o pracę
• wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
• możliwość wdrażania własnych innowacji i pomysłów
• rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach i szkoleniach
• stałe podnoszenie kwalifikacji
• możliwość korzystania z funduszu świadczeń socjalnych
• elastyczny czas pracy
• niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)