FILPLAST – konstruktor aluminium

Data publikacji: 2022-07-26

Firma: FILPLAST

Stanowisko: konstruktor aluminium

Miejscowość: Głogówek

Województwo: Opolskie

Branża: Producent

Czego oczekujemy

  • wiedzy branżowej (aktualne trendy, montaż stolarki)
  • znajomości oprogramowania technologicznego: MBCAD, Yawal Constructor
  • znajomości systemów aluminiowych
  • wysokich umiejętności interpersonalnych, komunikatywności, asertywności
  • znajomości rynku okuć i szkła
  • umiejętności przygotowania dokumentacji montażowej

Twoje obowiązki

  • przygotowanie produkcji dla drzwi i okien aluminiowych, konstrukcji p-poż, fasad oraz ogrodów zimowych
  • przygotowanie dokumentacji wykonawczej
  • koordynacja realizacji zlecenia na produkcji
  • przygotowanie dokumentacji montażowej
  • bezpośrednie uzgodnienia z inwestorem
  • nadzór nad montażami
  • obsługa zgłoszeń serwisowych
  • kontakt z dostawcami w sprawach technicznych
  • ofertowanie drzwi i okien aluminiowych, konstrukcji p-poż, wypełnień drzwiowych i ogrodów zimowych

Co oferujemy

  • możliwość wdrażania własnych innowacji i pomysłów
  • rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach i szkoleniach
  • stałe podnoszenie kwalifikacji
  • elastyczny czas pracy
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)