FILPLAST – doradca ds. stolarki okiennej

Data publikacji: 2021-01-25

Firma: FILPLAST

Stanowisko: doradca ds. stolarki okiennej

Miejscowość: Opole

Województwo: Opolskie

Branża: Producent

Sprawdź, czy to Ciebie szukamy!

znajomość MS Office
umiejętność pracy na kalendarzu online
wyznaczanie zadań na podstawie celów
znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
w stopniu komunikatywnym
doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem (sprzedaż B2B/B2C)
duża samodzielność i kreatywność w działaniu

Zadania

planowanie i realizacja celów sprzedażowych
pozyskiwanie klientów indywidualnych
doradztwo dla klientów indywidualnych
doradztwo dla klientów polegające na analizie potrzeb oraz doborze najlepszych rowiązań technicznych
prowadzenie prezentacji produktowej
współpraca z generalnymi wykonawcami, deweloperami i montażystami

Dlaczego warto?

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
system wynagrodzeń powiązany z osiąganymi wynikami
duże możliwości rozwoju osobistego oraz zawodowego
przyjaz atmosfera
niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, laptop, telefon