FIBARO – kierownik IT

Data publikacji: 2023-06-10

Firma: FIBARO

Stanowisko: kierownik IT

Miejscowość: Poznań

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Dostawca

Zakres obowiązków

  • zarządzanie pracą zespołu IT (kilka osób – administratorzy i helpdesk)
  • nadzór oraz zarządzanie bezpieczeństwem, ciągłością pracy systemów, oprogramowania i sieci komputerowej (utrzymanie systemów)
  • zarządzanie projektami IT – wdrażanie nowych, optymalizacja i rozwój istniejących rozwiązań IT
  • nadzór oraz zarządzanie tworzeniem, aktualizacją i rozwijaniem dokumentacji IT
  • zarządzanie budżetem, w tym odpowiedzialność za budżet inwestycyjny w zakresie IT oraz budżet operacyjny działu
  • współpraca z wewnętrznym działem R&D oraz spółkami grupy na całym świecie
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami rozwiązań IT, w tym koordynacja zawierania umów
  • współpraca z zewnętrznym IOD

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i techniczne umożliwiające realizację zadań
  • ogólna znajomość zagadnień IT w zakresie sieci, systemów, bezpieczeństwa i technologii IT
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • kreowanie dobrej atmosfery w zespole
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność logicznego myślenia

Mile widziane

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej lub technologicznej
  • umiejętność prowadzenia projektów (zakres, harmonogramem i budżet projektu)
  • znajomość D365

Oferujemy​

  • umowę o pracę lub współpracę B2B
  • pracę w trybie stacjonarnym, hybrydowym lub zdalnym
  • opiekę zdrowotną
  • kartę benefit sport
  • ubezpieczenie grupowe
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie posiłków
  • bony świąteczne, z okazji ślubu lub narodzin potomstwa itd.