EUROCOLOR – koordynator eksportu (Niemcy)

Data publikacji: 2023-02-03

Firma: EUROCOLOR

Stanowisko: koordynator eksportu (Niemcy)

Miejscowość: Pyskowice

Województwo: Śląskie

Branża: Producent

Twoje Zadania:

zdobywanie nowych Klientów HURTOWYCH
badanie, czego potrzebują nasi Klienci, jakie są tendencje w branży – pokażemy Ci odpowiednie narzędzia
budowanie bazy Klientów przez mailing, przez telefon
promowanie marki na każdym etapie kontaktu z Klientem
możliwość pracy w biurze oraz terenie

Nasze Oczekiwania:

biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, łatwość w nawiązywaniu kontaktu
zaangażowanie w powierzone zadania, co bardzo doceniamy
umiejętność twórczego i kreatywnego myślenia / rozwiazywania problemów
prawo jazdy kat. B

Nasza Oferta:

wsparcie – pełen pakiet szkoleń i wdrożenie w perspektywiczną branżę
możliwość rozwoju zawodowego
pracę w nowoczesnej firmie w której pracują ludzie z pasją
umowę o pracę – stałe zatrudnienie w firmie z ponad 26-letnim stażem na rynku masz za pewnik!
atrakcyjne wynagrodzenie (stała pensja + premia)