ERKADO – specjalista ds. Trade Marketing

Data publikacji: 2023-01-09

Firma: ERKADO

Stanowisko: specjalista ds. Trade Marketing

Miejscowość: Gościeradów

Województwo: Lubelskie

Branża: Producent

To będą Twoje zadania:

Opracowanie założeń akcji trade marketingowych dla segmentów dystrybucji B2B oraz klienta końcowego B2C;
Tworzenie i zarządzanie kalendarzem działań promocyjnych (doraźnych i długoterminowych) dla wybranych grup produktów i kanałów sprzedaży;
Przygotowanie mechaniki oraz angażującej komunikacji działań aktywizujących sprzedaż;
Określanie, monitorowanie i raportowanie kluczowych wskaźników w projektach trade marketingowych;
Koordynacja, komunikacja, realizacja akcji trade marketingowych i nadzór nad ich przebiegiem;
Przygotowywanie, produkcja i dystrybucja oraz zarządzanie materiałami promocyjnymi,
Tworzenie i rozliczanie budżetu promocyjnego;
Ścisła współpraca z działem produkcji, sprzedaży i obsługi klienta;
Monitorowanie działań rynkowych, konkurencji i inicjowanie zmian;

Nasze oczekiwania:

Wykształcenie wyższe z zakresu marketingu;
Doświadczenie min. 3 lata na podobnym stanowisku w firmie o zasięgu regionalnym lub ogólnopolskim;
Dobra organizacja pracy, nastawienie na realizację celów oraz umiejętność pracy pod presją czasu;
Kreatywność, inicjatywa w działaniu, samodzielność i komunikatywność;
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint).

Na to możesz u nas liczyć :

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
Możliwość realizacji odpowiedzialnych zadań i ciekawych projektów
Szkolenia i rozwój;
Możliwość pracy hybrydowej;
Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach;
Atrakcyjny pakiet socjalny.