EMPOL – specjalista ds. baz danych

Data publikacji: 2022-05-06

Firma: EMPOL

Stanowisko: specjalista ds. baz danych

Miejscowość: Miękinia

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Producent

Twoje zadania na tym stanowisku:

wprowadzanie i weryfikacja danych do systemu A+W Cantor

opracowywanie i analiza danych

monitorowanie przebiegu procesu

opracowywanie zleceń wewnętrznych

Od Kandydatów oczekujemy:

wykształcenie średnie lub wyższe techniczne

znajomości środowiska Windows i MS Office,

dokładność i uporządkowanie w działaniu

zaangażowanie, samodzielność, dociekliwość, nastawienie na cel i chęć uczenia się

mile widziana znajomość technologii stolarki okiennej i umiejętność tworzenia funkcji

logicznych

mile widziana znajomości języka niemieckiego w stopniu podstawowym (A1-A2)

Oferujemy:

ciekawą i rozwojową pracę w kreatywnym zespole wdrożeniowym

kompleksowe szkolenia przygotowujące do wykonywania pracy

elastyczny czas pracy (pomiędzy 6.00 – 16.00)

możliwość pracy zdalnej – po uzyskaniu pełnej samodzielności w pracy

grupowe ubezpieczenie na życie

premie świąteczne 2 razy w roku

paczki Mikołajowe dla dzieci pracowników

nagrody jubileuszowe 1000, 1500, 2000, 2500zł netto

wyprawka szkolna dla dzieci 300 brutto

program rekomendacji pracowników – 500 brutto

przyjazne środowisko pracy, atmosferę rodzinnej firmy