EMPOL – kierownik produkcji

Data publikacji: 2021-01-30

Firma: EMPOL

Stanowisko: kierownik produkcji

Miejscowość: Źródła

Województwo: Dolnośląskie

Branża: Producent

Zadania:

Efektywne zarządzanie podległym zespołem produkcyjnym

Organizacja, kontrola i optymalizacja procesu produkcji
(jakość, terminowość, bezpieczeństwo)

Terminowa realizacja planu produkcyjnego

Poszukiwanie usprawnień w procesie produkcyjnym

Sporządzanie raportów i analiz wydajności produkcji

Współpraca z działem sprzedaży i marketingu oraz kadrą zarządzającą

Od kandydatów oczekujemy:

Wykształcenie wyższe techniczne
Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu produkcją
Preferowana znajomość technologii produkcji PCW i aluminium (mile widziana)
Znajomość zagadnień procesów produkcyjnych i linii produkcyjnych
Praktyczna znajomość analizy i optymalizacji procesu produkcyjnego
Umiejętność budowania partnerskich relacji z pracownikami
Umiejętność podejmowania decyzji i postępowania w sytuacjach stresowych  oraz działania pod presją czasu

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
udział w ciekawych projektach produkcyjnych
pracę w przyjaznej atmosferze
możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
grupowe ubezpieczenie na życie
bony świąteczne, wyprawki szkolne
nagrody jubileuszowe