elektronik automatyk

Data publikacji: 2024-01-22

Firma: Wegoma Polska

Stanowisko: elektronik automatyk

Miejscowość: Śmigiel

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

  • serwis maszyn do produkcji okien z PVC i aluminium,
  • naprawy maszyn w siedzibie firmy,
  • wykonywanie remontów maszyn,
  • budowa układów sterowania oraz programowanie maszyn,
  • programowanie maszyn CNC oraz sterowników PLC,
  • naprawa komputerów sterujących DOS/Windows,
  • naprawa układów elektronicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, techniczne,
  • znajomość zagadnień elektroniki, automatyki, informatyki, sterowania, programowania sterowników PLC lub maszyn numerycznych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub znajomość branży,
  • samodzielność i zdolność samoorganizacji pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra znajomość obsługi komputera – office/programy graficzne, autocad, inventor etc.,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy,
  • profesjonalne wyposażenie stanowiska pracy,
  • bezpośredni wpływ na rozwój firmy i tworzenie jej wizerunku.