elektromechanik

Data publikacji: 2024-04-12

Firma: Porta

Stanowisko: elektromechanik

Miejscowość: Suwałki

Województwo: Podlaskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • naprawa maszyn i urządzeń,
  • prace naprawcze na hali produkcyjnej, w warsztacie bądź w innej lokalizacji na terenie zakładu,
  • prace konserwacyjne instalacji, maszyn, urządzeń na terenie zakładu,
  • przeprowadzanie konserwacji maszyn produkcyjnych i warsztatowych zgodnie z instrukcją konserwacji,
  • obsługa infrastruktury technicznej (urządzenia i sieci: elektryczna, co, cw, sprężone powietrze, systemy wentylacji i odciągu trocin).

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność samodzielnego diagnozowania i naprawy prostych maszyn produkcyjnych,
  • uprawnienia SEP,
  • co najmniej jedno z następujących uprawnień do: obsługi urządzeń ciśnieniowych, wymiany butli gazowych, kierowania wózkami widłowymi, obsługi podnośników nożycowych, wykonywania prac spawalniczych,
  • dyspozycyjność, praca w systemie 2-zmianowym,
  • sumienność i zaangażowanie przy wykonywaniu pracy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia pracy,
  • dofinansowanie do wypoczynku,
  • rabat na nasze produkty,
  • finansowe premie za pomysły usprawniające pracę i polecenia pracowników,
  • karty podarunkowe dla dzieci,
  • dodatek relokacyjny,
  • kartę multisport,
  • bezpłatna opieka medyczna,
  • bezpłatny parking,
  • preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie.