EKODOM – kierownik – mistrz produkcji stolarki pvc

Data publikacji: 2022-08-17

Firma: EKODOM

Stanowisko: kierownik - mistrz produkcji stolarki pvc

Miejscowość: Kunowice

Województwo: Lubuskie

Branża: Producent

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • niezbędne doświadczenie na stanowisku mistrza lub kierownika przy produkcji stolarki okiennej i drzwiowej z PCV ,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • mile widziane doświadczenie przy uruchamianiu maszyn i urządzeń do produkcji okien i drzwi PCV,
  • dyspozycyjność
  • sumienność w dążeniu do osiągnięcia założonych celów.

Główne obowiązki na stanowisku:

  • wdrażanie nowych produktów,
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji technologicznej,
  • dbałość o techniczne przygotowanie linii produkcyjnych,
  • stworzenie mechanizmów kontrolnych (kontrola jakości wyrobów i procesu),
  • dbałość o terminowość realizacji celów produkcyjnych,
  • kontrola zgodności wykonania zleceń dotycząca stolarki pod względem technicznym i ekonomicznym z warunkami dokumentacji technicznej oraz umowy,
  • zorganizowanie i kierowanie całością zleceń we współpracy z pracownikami handlowymi firmy tj. ustalanie harmonogramu pracy działu produkcji i montaży oraz nadzór nad jego przestrzeganiem, kierowanie produkcją,
  • kierowanie poszczególnymi zadaniami działu produkcji i montaży,
  • kierowanie działaniami związanymi z załadunkiem i transportem stolarki do odbiorców krajowych i zagranicznych,
  • umiejętność przygotowania m.in. zamówień materiałowych do zleceń dotyczących stolarki(szyby, okucia, profile), sprawowanie kontroli nad realizacja dostaw,
  • kontrola stanów magazynowych materiałów produkcyjnych,
  • odpowiedzialność za właściwe i terminowe rozliczenie pracowników za wykonane prace.

W zamian za wiedzę , zaangażowanie i sumienność oferujemy atrakcyjne warunki pracy:

  • samodzielna prace w ramach przydzielonych kompetencji,
  • rozwój z daleko idącym wpływem na przyszłość przedsiębiorstwa,
  • dobra atmosfera w pracy,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • szkolenia, również w firmach współpracujących
  • pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz wniesionego nakładu pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.