EKO-OKNA – product manager ds. stolarki drewnianej

Data publikacji: 2021-12-16

Firma: EKO-OKNA

Stanowisko: product manager ds. stolarki drewnianej

Miejscowość: Kornice

Województwo: Śląskie

Branża: Producent

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie strategii produktowej oraz marketingowej dotyczącej produktów i nadzorowanie jej realizacji

  • Analiza trendów rynkowych, konkurencji oraz potrzeb klientów

  • Podejmowanie działań wspomagających i zwiększających sprzedaż

  • Poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań w ramach produktu

  • Prowadzenie szkoleń produktowych

  • Ścisłą współpracę z działem ISO, certyfikacjami oraz innymi działami firmy itd.

  • Zarządzanie produktem w całym cyklu jego życia

  • Tworzenie roadmapy produktu

  • Planowanie zasobów potrzebnych do realizacji

  • Monitorowanie kluczowych parametrów produktu

Nasze wymagania

  • Jesteś efektywnym rozmówcą i skutecznym koordynatorem

  • Szybko reagujesz na zmiany konkurencyjnego otoczenia

  • Masz charyzmatyczny i przebojowy charakter

  • Potrafisz dzielić się wiedzą

  • Nie boisz się wyzwań i dużych organizacji

  • Nie boisz się pracy pod presją czasu

  • Za posiadanie wykształcenia wyższego (technicznego lub inżynierskiego)

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Premie miesięczne i świąteczne

  • Umowę o pracę

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Benefity dla rodziców (wyprawka dla noworodka, paczki mikołajkowe dla dzieci, firmowe becikowe)

O firmie

Eko-Okna S.A.

Producent