EKO-OKNA – kierownik produkcji

Data publikacji: 2019-05-08

Firma: EKO-OKNA

Stanowisko: kierownik produkcji

Miejscowość: Kornice / Raciborz

Województwo: Śląskie

Branża: Producent

Opis stanowiska:

nadzór nad pracą podległego zespołu (trzy zmiany produkcyjne)
nadzór nad bieżącą produkcją
rozwiązywanie sytuacji kryzysowych
opracowywanie planów produkcji w porozumieniu z przedstawicielami innych działów
zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego
zapewnienie prawidłowych warunków BHP
sporządzanie raportów i analiz wydajności produkcji
wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych i nowych produktów
nadzór i odpowiedzialność za zgodność produkcji z wytycznymi technologicznymi i jakościowymi
odpowiedzialność za prawidłową realizację planu oraz optymalizacje kosztów produkcji i optymalizację procesu

Wymagania:

min. 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku
wykształcenie techniczne (mile widziana inżynieria produkcji)
wiedza na temat procesów produkcyjnych i logistycznych
umiejętność podejmowania decyzji
samodzielność, własna inicjatywa
znajomość zasad zarządzania jakością
doświadczenie w obszarze zarządzania zespołem pracowników
znajomość LEAN MANUFACTURING, SMED

Oferujemy:

stałą pracę w stabilnej firmie
atrakcyjne wynagrodzenie plus premie
prace w dobrej atmosferze
pomoc przy relokacji
niezbędne narzędzia pracy
benefity: m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport

O firmie

Eko-Okna S.A.

Producent