EKO-OKNA – B2B marketing specialist

Data publikacji: 2023-05-05

Firma: EKO-OKNA

Stanowisko: B2B marketing specialist

Miejscowość: Kornice

Województwo: Śląskie

Branża: Producent

Zakres obowiązków:

udział w prowadzeniu projektów i kampanii marketingowych mających na celu generowanie leadów
planowanie i tworzenie kampanii Marketing Automation z wykorzystaniem dostępnych narzędzi (projektowanie ścieżki konwersji, tworzenie landing pages, banerów, formularzy, wysyłka mailingów)
zarządzanie contentem na social mediach oraz aktywne i regularne prowadzenie social sellingu
współpraca przy realizacji strategii marketingowej
analiza danych, ocena efektywności oraz optymalizacja wdrożonych kampanii
poszukiwanie nowych kanałów i sposobów dotarcia do potencjalnych klientów

Poszukiwane kompetencje:

Praktyczna znajomość narzędzi marketingu internetowego m.in. Google Search Console, Google Analytics oraz marketing automation
Praktyczna znajomość social mediów pod segment B2B oraz prowadzenie w jej ramach kampanii płatnych
Doświadczenie w budowaniu rozpoznawalności marki w internecie
Doświadczenie w dystrybucji treści online
Doświadczenie w generowaniu leadów dla działu sprzedaży
Znajomość branży e-commerce (lejki marketingowe, ścieżki zakupowe klienta, buyer persona w marketingu B2B)
Praktyczna umiejętność tworzenia contentu pod kątem SEO
Umiejętność nawiązywania relacji i pracy w zespole
Umiejętność prowadzenia kilku projektów równocześnie
Samodzielność w działaniu i kreatywność

Oferujemy:

pracę w Kornicach, na terenie powiatu raciborskiego, województwa śląskiego
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ umowę B2B
atrakcyjna premia uznaniowa
narzędzia niezbędne do komfortowego wykonywania pracy
pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, karta multisport, spotkania integracyjne, zniżki dla pracowników firmy, benefity dla rodziców, prywatna opieka lekarska, dopłata do zakupu paliwa dla osób mieszkających powyżej 35 km od siedziby firmy

O firmie

Eko-Okna S.A.

Producent