DRUTEX – programista aplikacji webowych

Data publikacji: 2019-12-24

Firma: DRUTEX

Stanowisko: programista aplikacji webowych

Miejscowość: Bytów

Województwo: Pomorskie

Branża: Producent

Zakres obowiązków:
• projektowanie i implementacja aplikacji webowych
• rozwijanie i utrzymanie aplikacji m.in. wspierających procesy produkcyjne, obsługę klientów, zarządzanie przedsiębiorstwem
• odpowiedzialność za wydajność i poprawność napisanego kodu oraz jego optymalizację

Wymagana dobra znajomość:
• języka programowania Python (frameworka Django)

Wymagana co najmniej podstawowa znajomość:
• relacyjnych baz danych
• tworzenia i korzystania z interfejsów REST API
• Javascript, HTML5/CSS3
• systemu Linux/Unix i Windows
• systemu kontroli wersji Git
• języka angielskiego

Wymagane:
• min. roczne doświadczenie na podobnym na stanowisku developerskim
• zdolności analityczne
• wyższe wykształcenie techniczne
• zaangażowanie w wykonywaną pracę
• otwartości na wiedzę i chęci do poznawania nowych technologii
• komunikatywność, praca w zespole, dobra organizacja pracy

Oferujemy:
• możliwość natychmiastowego rozpoczęcia pracy w oparciu o umowę o pracę
• bardzo dobry work-life balance
• wymiar czasu pracy: 40 godz. / tydzień
• ambitne wyzwania realizowane w metodykach zwinnych
• konkurencyjne wynagrodzenie
• współpracę z doświadczonym zespołem
• stanowisko pracy wg Twoich preferencji
• wsparcie w procesie relokacji
• pracę pełną wyzwań z możliwością realizacji własnych pomysłów i inicjowania zmian