doradca techniczno-handlowy przemysłu drzewnego

Data publikacji: 2024-04-08

Firma: Kadimex

Stanowisko: doradca techniczno-handlowy przemysłu drzewnego

Miejscowość: Ząbki

Województwo: Mazowieckie

Branża: Inne

Obowiązki:

  • sprzedaż narzędzi do drewna,
  • przygotowanie oferty,
  • obsługa dotychczasowych i pozyskiwanie nowych klientów,
  • wsparcie przedstawicieli w terenie,
  • kontakt bezpośredni z dostawcami, w tym zagranicznymi.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Power Point, poczta itp.),
  • zaangażowanie w realizacji wyznaczonych celów,
  • swoboda nawiązywania kontaktów, komunikatywność,
  • umiejętność organizacji pracy.

Mile widziane:

  • absolwenci szkół technicznych (wykształcenie średnie bądź wyższe – w szczególności technik technologii drewna lub technologia drewna w szkole wyższej),
  • wiedza na temat procesów obróbki drewna,
  • wiedza na temat obróbki skrawaniem (jeśli znasz się na obróbce metalu czy tworzyw sztucznych, w szczególności na narzędziach, to również może być to przydatne),
  • doświadczenie w pracy wymagającej bezpośredniego kontaktu z klientem,
  • doświadczenie w pracy wymagającej posługiwania się językiem obcym,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość obsługi mediów społecznościowych,
  • doświadczenie w sprzedaży przez internet,
  • inicjatywa własna/kreatywność w pracy.

Oferujemy:

  • pełny etat (na życzenie część etatu),
  • umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • pakiet medyczny,
  • ubezpieczenie na życie,
  • stabilność zatrudnienia,
  • przeszkolenie w zakresie produktów naszej firmy,
  • zapoznanie z branżą przemysłu drzewnego w Polsce,
  • możliwość współpracy z wiodącymi firmami z branży w Polsce i w Europie,
  • na dalszym etapie możliwość organizacji własnej pracy i wsparcie osób wykazujących własną inicjatywę (np. wprowadzanie nowych produktów do oferty firmy).