Doradca klienta

Data publikacji: 2020-10-02

Firma: PRODUCENT SYSTEMÓW ALUMINIOWYCH

Stanowisko: Doradca Klienta

Miejscowość: polska północno-zachodnia

Województwo: Kujawsko-pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie

Jak się kontaktować – CV prosimy kierować na adres mailowy redakcji NEWS@FORUMBRANZOWE.COM podając w tytule nazwę stanowiska.

Opis stanowiska:

  • obsługa istniejącej sprzedaży i podnoszenie jej wyników
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • wsparcie klientów w zakresie technicznym
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • współtworzenie i wdrażanie strategii rozwoju sprzedaży
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Jeśli posiadasz:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i budowlanej
  • komunikatywność, samodzielność i odpowiedzialność
  • mile widziana wiedza w dziedzinie stolarki okiennej i drzwiowej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność tworzenia i utrzymywania trwałych relacji z klientami
  • czynne prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dodatkową opiekę zdrowotną
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy powiązany z osiągniętymi wynikami