doradca handlowo-techniczny

Data publikacji: 2024-02-09

Firma: Gealan

Stanowisko: doradca handlowo-techniczny

Miejscowość: Łódź

Województwo: Łódzkie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

  • promowanie innowacyjnych produktów Gealan wśród architektów i generalnych wykonawców,
  • pozyskiwanie kontraktów na dostawę okien,
  • doradztwo i dobór rozwiązań technicznych,
  • prowadzenie szkoleń produktowych.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w obszarze branży budowlanej (mile widziane w obsłudze inwestycji w zakresie stolarki),
  • doświadczenie we współpracy z generalnymi wykonawcami, architektami i deweloperami – mile widziane,
  • wykształcenie min. średnie techniczne lub wyższe,
  • łatwość nawiązywania kontaktów, dyspozycyjność, dobra obsługa komputera,
  • gotowość do pracy w terenie: region centralnej i wschodniej Polski,
  • znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego umożliwiająca przegląd dokumentacji.

Oferujemy:

  • niezbędne wdrożenie i zaznajomienie z branżą stolarki okiennej,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i wyników pracy,
  • pakiet benefitów: premia świąteczna, wczasy pod gruszą, karta MultiSport,
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o międzynarodowych standardach pracy,
  • szkolenia merytoryczne i językowe,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • samochód służbowy, tablet, telefon.