debesto.com – specjalista ds. wdrożeń i rozwoju

Data publikacji: 2020-10-28

Firma: debesto.com

Stanowisko: specjalista ds. wdrożeń i rozwoju

Miejscowość: Oleśnica

Województwo: Dolnośląskie

Branża: ​​Dystrybutor

Poszukujemy do naszego #BestTeamu analitycznej i kreatywnej osoby z inicjatywą, która pomoże nam skutecznie podbić świat online.

Masz pasję do digital marketingu i tworzenie platform e-commerce nie jest Ci obce? Chcesz mieć wpływ na to, jak wygląda Twoja firma? Przeczytaj więcej o pracy w młodej firmie 2.0, gdzie już w niedzielę nie możesz doczekać się poniedziałku.

Jako specjalista ds. e-commerce w debesto.com:

Będziesz prowadzić projekty w zakresie rozwoju automatyzacji sprzedaży online
Będziesz rozwijać konfiguratory stolarki online
Zajmiesz się zbieraniem danych przy użyciu narzędzi typu Hotjar, Google Anatylics, Google Optimize i inne
Na bieżąco będziesz badać potrzeby użytkowników za pośrednictwem, np. czata na stronie
Będziesz analizować informacje zebrane ze strony i projektować rozwiązania podnoszące konwersję sprzedaży
Będziesz wdrażać zaprojektowane rozwiązania – samodzielnie lub przez outsourcing
Zajmiesz się walidacją podjętych działań – prowadzenie testów A/B

Wymagamy:

Doświadczenie min. 3 lata w digital marketingu lub e-commerce
Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1
Wykształcenie min. średnie
Obsługa Hotjar, Google Analytics, Google Optimize
Znajomość dobrych praktyk związanych z UX i UI
Znajomość zagadnień związanych z SEO/SEM
Zorientowanie na cele i zadania
Chęć ciągłego zdobywania wiedzy i otwartość na nowe wyzwania
Umiejętność (chęć) rozwiązywania problemów i samodzielnego podejmowania decyzji
Analityczność i krytyczne myślenie
Kreatywność
Konsekwencja w działaniu

Mile widziane:

Doświadczenie zawodowe w tworzeniu rozwiązań e-commerce lub projektowaniu UX/UI
Doświadczenie w projektach zwinnych (Scrum, agile)
Zaawansowana znajomość oprogramowania Adobe (w szczególności xD i Photoshop)

Oferujemy:

Umowa o pracę (ok. 2900-3600 zł „na rękę” adekwatnie do posiadanych kompetencji) lub kontrakt B2B
Praca w zaangażowanym, zgranym zespole, nastawionym na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
Możliwość wpływu na kierunek rozwoju lokalnej firmy działającej na rynku globalnymi poszerzania swoich kompetencji
Praca w firmie o płaskiej strukturze organizacyjnej

Dodatkowe benefity:

Współfinansowanie prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego
Służbowy laptop, telefon i narzędzia niezbędne do Twojej pracy
Firmowa kuchnia
Praca w Oleśnicy w przytulnym biurze
6 dni home office na każde pół roku
elastyczny czas pracy – w każdym tygodniu jedno okno czasowe (do 2h) na załatwienie swoich prywatnych spraw
Pakiet testów talentów z konsultacją eksperta. Zainwestujemy w Twój rozwój – zdiagnozujemy i pomożemy Ci rozwinąć Twoje talenty, z czego korzystać będziesz przez całe lata!
Dostęp do prasy i książek sprzedażowych
Udział w branżowych szkoleniach
Wewnętrzne szkolenia sprzedażowe. Przekażemy Ci niezbędne informacje, wiedzę i doświadczenie w szeroko rozumianym biznesie