BUDVAR – specjalista ds. e-commerce

Data publikacji: 2020-07-27

Firma: BUDVAR Centrum

Stanowisko: specjalista ds. e-commerce

Miejscowość: Zduńska Wola

Województwo: Łódzkie

W związku z dynamicznym rozwojem kanału sprzedaży internetowej Budvar poszukujemy Specjalisty ds. E-commerce. Oprócz zagadnień technicznych związanych z obsługą i rozwojem platformy sprzedażowej osoba na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna o dbałość i aktualność oferty produktowej i jej konfigurację.

OBOWIĄZKI:

Dbanie i stały rozwój sklepu internetowego
Zarządzanie stroną i ofertą w sklepie internetowym
Wprowadzanie nowych funkcjonalności
Współpraca z dostawcą sklepu internetowego, działem IT i marketingu
Regularne raportowanie na temat wskaźników sprzedaży i efektywności prowadzonych działań
Aktualizacja i dbałość o ofertę produktową na platformach sprzedażowych

WYMAGANIA:

Znajomość aktualnych rozwiązań e-commerce oraz 1-2 lata doświadczenia w prowadzeniu platform e-commerce – warunek konieczny
Doświadczenie w technicznym zarządzaniu stroną internetową od strony panelu backendowego
Doświadczenie w analizie ruchu w e-commerce
Doświadczenie w zakresie projektowania stron internetowych – mile widziane
Orientacja na wynik oraz umiejętność przekładania wymagań biznesowych na rozwiązania techniczne
Rzetelność, terminowość, odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
Znajomość komunikatywna języka angielskiego lub francuskiego

OFERUJEMY:

Interesującą, pełną wyzwań pracę w polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu
Niezależne stanowisko – możliwość realizacji własnych pomysłów
Dofinansowanie: prywatna opieka medyczna