brygadzista produkcji stolarki aluminium – dział rolet

Data publikacji: 2024-03-21

Firma: Pagen

Stanowisko: brygadzista produkcji stolarki aluminium - dział rolet

Miejscowość: Gnojnik

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • nadzór nad produkcją wyrobów stolarki aluminiowej – dział rolet,
  • organizacja pracy zespołu produkcyjnego,
  • zapewnienie terminowości i efektywności produkcji,
  • ocena zgodności wyrobów z ustalonymi standardami jakościowymi,
  • raportowanie wyników produkcyjnych i bieżących problemów przełożonemu.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • znajomość procesów produkcyjnych,
  • umiejętność efektywnego nadzoru nad produkcją oraz organizacji pracy zespołu produkcyjnego,
  • punktualność, sumienność, spostrzegawczość i zdolność do szybkiego rozwiązywania problemów,
  • znajomość standardów jakościowych dotyczących produkcji stolarki aluminiowej,
  • umiejętność pracy w zespole i gotowość do współpracy z różnymi dziedzinami produkcji stolarki aluminiowej,
  • mile widziane: znajomość procesów produkcyjnych związanych z stolarką aluminiową, ze szczególnym uwzględnieniem dziedziny rolet; znajomość standardów jakościowych dotyczących produkcji stolarki aluminiowej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie stałe i atrakcyjny system premiowy,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • udział w imprezach integracyjnych oraz wspólnych inicjatywach,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach,
  • praca w systemie jednozmianowym,
  • możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji i podnoszenia umiejętności,
  • zapewniamy niezbędne szkolenie w obszarze obsługi maszyn i narzędzi produkcyjnych,
  • nowoczesne zaplecze produkcyjne i technologiczne,
  • bezpieczne warunki pracy zgodne z obowiązującymi normami i przepisami.