BAS FOiD – specjalista ds. przygotowania produkcji

Data publikacji: 2021-07-05

Firma: BAS FOiD

Stanowisko: specjalista ds. przygotowania produkcji

Miejscowość: Lublin

Województwo: Lubelskie

Branża: Producent

Najważniejsze zadania:

Opracowywanie ofert obiektowych

Przygotowywanie zestawień, zleceń produkcyjnych

Współpraca z działami przygotowania produkcji firm budowlanych, architektami oraz klientami indywidualnymi

Tworzenie korespondencji biznesowej

Efektywna realizacja wymienionych powyżej zadań wymaga:

Wykształcenia w kierunku technicznym: budownictwo, inżynieria lub pokrewnym

Bardzo dobrej znajomości MS Office, AutoCAD

Biegłej umiejętności czytania rysunku technicznego

Samodzielności oraz doskonałych zdolności planowania i organizacji własnej pracy

Mile widziane:

Znajomość branży i doświadczenie w pracy z produktami stolarki okiennej i drzwiowej

W zamian oferujemy:

Praca stacjonarna w biurze w Lublinie

Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę po próbnym okresie, stałe wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

Niezbędne narzędzia pracy

Kompetentne środowisko pracy