automatyk

Data publikacji: 2024-02-22

Firma: Yawal

Stanowisko: automatyk

Miejscowość: Herby

Województwo: Śląskie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

  • utrzymywanie ciągłości pracy urządzeń produkcyjnych i infrastruktury technicznej w zakresie automatyki i elektryki,
  • harmonogramowanie i nadzór przeglądów technicznych maszyn i urządzeń,
  • wsparcie techniczne w zakresie usuwania usterek w układach automatyki i elektryki oraz modernizacji sprzętu,
  • analiza przyczyn powstawania awarii i usterek oraz podejmowanie działań zapobiegawczych,
  • współpraca z producentami maszyn i urządzeń oraz serwisami zewnętrznymi,
  • nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń,
  • nadzór nad prawidłowym rozliczaniem zużywanych materiałów.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych, diagnostyki układów sterowania, PLC, pneumatyki i hydrauliki siłowej,
  • uprawnienia do eksploatacji urządzeń elektrycznych E-G1.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz przyjazną atmosferę,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • dodatkową opiekę zdrowotną,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego.