audytor procesu

Data publikacji: 2023-11-13

Firma: Fakro

Stanowisko: audytor procesu

Miejscowość: Nowy Sącz

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Zadania:

  • ustalanie oraz nadzór nad realizacją rocznych planów audytów procesów;
  • przeprowadzanie audytów procesów;
  • raportowanie postępów audytów, ich wyników oraz zidentyfikowanych ryzyk;
  • wprowadzanie innowacji i nowych technologii, które usprawniają wydajność i efektywność prowadzenia audytów.

Wymagania:

  • min. 2 lat doświadczenia w audycie wewnętrznym lub zewnętrznym/w zakresie kontroli wewnętrznej
  • wykształcenie wyższe;
  • znajomość systemów informatycznych wspomagających procesy przedsiębiorstwa;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • znajomość zasad zarządzania jakością oraz BHP;
  • gotowość do wyjazdów służbowych;
  • wysokie zdolności interpersonalne;
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku;
  • wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansów i rekrutacji wewnętrznych;
  • dobre warunki pracy;
  • dofinansowanie do kart sportowych, udział w imprezach integracyjnych;
  • dostęp do nauki języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego;
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej;
  • dostęp do parkingu dla pracowników;
  • bonusy w okresach świątecznych;
  • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe;
  • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO.

O firmie

Fakro

Producent